KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10862178
nr 1086 2178
Pastell
Oidentifierad konstnär, signerad Stig, Balett, 94x65
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 30 januari 2017
kl 20:46:52
500 kr
600 kr
1.800 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)